Yazar: Dr. Melek ULUSOYLU - DUMLU
Sayfa Sayısı: 46
ISBN: 978-625-8088-14-4
Ölçüler: 16 X 24

yaratarak 21 yy.’da beklenmedik değişimlere ve etkilere sebep olan bu hastalık ile alışkanlıklarımız ve yaşam biçimizde de bir takım kaçınılmaz değişiklikler oldu.

Yaşam şeklimize dahil ettiğimiz veya sıklılığını artırdığımız birçok hijyen kuralı ile sağlıklı kalmaya destek verecek diğer tedaviye yardımcı/detsek tedavi ürünlerine olan yaklaşımımız da güncellendi.

Geleneksel tıp içerisinde kullanılan tıbbi bitkilerin, babadan oğula geçen reçetelerin, ülkelerin hafızalarında olan karışımların bazıları tüm dünyada ön  plana çıktı. Bazı ülkelerin otoritelerine bağlı resmi regülasyonlarına ait  gereklilikler veya yaşayan halkın hafızasındaki kabulleri, modern çağın getirdiği özellikle sosyal medya aracılığı ile yapılan tanıtımlarla birlikte belki de kalıcı olacak yeni yaşam alışkanlıkları haline dönüştü.

Bu el kitabında Rusya’da modern üretim koşulları ile üretilmiş “Gıda Takviyesi”, “Food Supplement”, “Dietary Supplement”  gibi birçok isim altında karşımıza çıkan ürünlerin  oluşturduğu Pazar ve bunların içeriğindeki Tıbbi Bitkilerin neler olduğu ve pandemi döneminde pazarları hakkında bilgiler paylaşılacaktır.

Keyifli okumalar….

Bu Kategorideki Diğer Kitaplar