Yazar: Dr.Sinem Eyice BAŞEV Fatih ÖLÇEKCİLER
Sayfa Sayısı: 176
ISBN: 978-605-9273-60-2
Ölçüler: 13,5 cm x 21 cm

NÖROPAZARLAMA

Nörobilim ve Pazarlama Entegrasyonunda Teorik Yaklaşımlar ve Uygulama Örnekleri

 

Rekabetin anahtarlarından biri doğru pazarlama stratejileri oluşturmaktır. Nörobilim kullanılarak yapılan çalışmalar birçok doğru bilinen olguyu değiştirmiş ve pazarlamaya yeni bakış açıları kazandırmıştır.

Bu kitapta Nörobilimin pazarlama alanında kullanılmasının uygulama örneklerini bulacaksınız.

 

Dr. Sinem Eyice Başev Türkiye’de Neuromarketing alanında doktorasını tamamlamış ender akademisyenlerden biridir. Bu alanda var olan akademik deneyiminin yanında 10 yıla yakın bir süredir sektördeki birçok firmaya Neuromarketing alanında danışmanlık yapmış ve kurumsal raporlar ve analizler hazırlamıştır. Pazarlama alanında uluslararası alanda yayınlanmış birçok makalesinin olmasının yanı sıra             Neuromarketing çalışmasını çocuklar üzerinde uygulayan Türkiye’deki ilk akademisyendir. 10 yıla yakın var olan deneyimini bu kitabında birleştirmiştir. Uluslararası alanda birçok ödüle ve başarı belgesine sahip olan Dr. Sinem Eyice Başev, birçok firmaya Neuromarketing ve markalaşma       alanlarında danışmanlık vermeye devam etmektedir. 

Bu kitabın hazırlanmasında desteklerini esirgemeyen    Neuroscience Ltd’in eşsiz ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.  www.neuroscience.org.uk

Bu Kategorideki Diğer Kitaplar